Financování v roce 2020

 
Zlínský kraj - poskytovatel finanční podpory k zajištění dostupnosti sociálních služeb na území Zlínského kraje pro rok 2020 .
 
Zlínský kraj - poskytovatel finanční podpory pro sociální služby na území Zlínského kraje pro rok 2020.
 
Mikroregion   - finanční dotace z rozpočtu Dobrovolného svazku obcí Mikroregionu Valašskomeziříčsko - Kelečsko v rámci programu kofinancování sociálních a souvisejících služeb v Mikroregionu Valašskomeziříčsko - Kelečsko v roce 2020. 
 

MPSV - mimořádná finanční podpora na financování zvýšených provozních výdajů v souvislosti s přijímáním karanténích,mimořádných a krizových opatřeních v sociálních službách v souvislosti s epidemii COVID_19, program D, program C a program E.

 

 

 

 

 

Centrum pro lidi se zdravotním postižením

 

     Centrum pro lidi se zdravotním postižením (dále jen Centrum)
je příspěvkovou organizací města Valašské Meziříčí. Svou činnost jsme pro vás zahájili v dubnu roku 1999 a od června 2007 nabízíme lidem se zdravotním znevýhodněním registrovanou sociální službu -  sociálně terapeutické dílny . Tuto službu poskytujeme v prostorách bývalé ZŠ Zd. Fibicha ve Valašském Meziříčí, v současné době SVČ Domeček. Tato budova se nachází uprostřed klidné části sídliště Vyhlídka a je obklopena zelení. Je vzdálena cca 8 min. pěší chůze od zastávky MHD na Vsetínské ulici.

Hlavní činnost Centra pro lidi se zdravotním postižením probíhá v keramické, košíkářské, rukodělné a tkalcovské dílně a také ve cvičné kuchyňce. Dále máme v Centru k dispozici relaxační místnost, víceúčelový sál a galerii výrobků klientů. Je zde také možnost sportovního vyžití na přilehlém venkovním hřišti. Všechny prostory zařízení jsou bezbariérové. Koukněte na nás ve fotogalerii nebo se k nám rovnou stavte a všechno si vyzkoušejte sami přímo v našem Centru.